Aktualności
2011-05-16 PWSZ w Nysie lubi krówki z DAGNY POLSKA

 Z okazji 10-cio lecia PWSZ w Nysie fabryka słodyczy DAGNY POLSKA wyprodukowała specjalne krówki reklamowe. Cukierki posłużą do promocji uczelni.


2011-04-11 Odświeżone opakowania lizaków już w Tesco

We współpracy z TESCO producent lizaków, cukierków i krówek spółka DAGNY POLSKA odświeżyła opakowania lizaków deseniowych pod marką Handy Candy. Handy Candy to marka międzynarodowej sieci handlowej TESCO.


2010-07-27 Nowe aktualne certyfikaty

W zakładce CERTYFIKATY pojawiły się już aktualne kopie dokumentów.


 
Podstrony:  1  2  3  4 
Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Marki własne

Private Label - Marka własna to określenie produktów, które wytwarzane są przez jedno przedsiębiorstwo, a sprzedawane pod marką innego.

Jest to coraz szerzej stosowana praktyka przez wiele światowych koncernów, które produkcję części oferowanych przez siebie wyrobów zlecają firmom mniejszym, wyspecjalizowanym i posiadającym większe doświadczenie w wybranej, często wąskiej dziedzinie.

Spółka Dagny jest aktywnym uczestnikiem rynku marek własnych w Polsce. Już dziś współpracuje z wieloma sieciami handlowymi i innymi firmami, które zdecydowały się zaufać tradycyjnym produktom i umieścić swoje logo na wyrobach pochodzących z zakładu w Nysie.

Przyczyn, dla których firmy decydują się na wprowadzenie do swojego asortymentu wyrobów na zasadach private label  jest wiele. Wśród najważniejszych można wymienić:

  • możliwość zaoferowania klientom nowego, atrakcyjnego produktu bez ponoszenia dodatkowych nakładów inwestycyjnych,
  • krótki czas potrzebny na realizację nowych koncepcji,
  • wykorzystanie już istniejących marek do promocji nowej kategorii produktowej,
  • odciążenie własnych zasobów produkcyjnych.

 Aby współpraca układała się pomyślnie, producent musi spełniać kilka podstawowych warunków:

  • musi zagwarantować bezpieczeństwo żywności,
  • elastycznie dopasowuje procesy produkcyjne do zmieniającego się zapotrzebowania rynkowego,
  • zapewnia identyfikowalność produktów i stosowanych do ich wytworzenia surowców

 Spółka Dagny spełnia wszystkie te warunki. Jej zorientowanie na klienta, doświadczony i dynamiczny zespół zawsze gotowy do realizacji nowych wyzwań, czynią z niej atrakcyjnego partnera w przygotowaniu, dopasowywaniu do indywidualnych potrzeb i wytwarzaniu wyrobu, który później sprzedawany jest pod marką jej Klientów.

 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 

n4CMS by new4mat.com © 2008       Administracja